Neden BLN İNŞAAT ?
İnsanların uzun süre emek vererek elde ettikleri birikimlerini yatırıma dönüştürmek büyük sorumluluk ister. Bu noktada yatırımcılara gerekli bilginin ve gayrimenkul özelliklerinin en ince ayrıntısına kadar sunulması gerekmektedir.
Müşteri odaklıyız:
Bizi farklı kılan en önemli etkenlerden birisi müşteri odaklı bakış açımız. Müşteri memnuniyetini en üst seviyelerde tutmak ve bunun gerçekleşmesini sağlamak için en önemli kaynağımız ise; çalışanlarımızdır.
Kalitemiz;
Kalite en önem verdiğimiz değerlerden birisidir. ‘’Eğer dünya çapında kaliteli ürün, hizmet ve kişilere sahip olursanız, dünya çapında kar elde edersiniz.’’V.Daniel Hunt’un bu sözü temel ilkemizdir. Bu anlayış ile yolumuza devam ediyoruz.
İstikrarlı fiyat politikasına sahibiz;
İstikrarlı fiyatlandırma politikası ile kazan-kazan ( fayda-değer)esasını gözeten bir ticaret anlayışına sahibiz.
Tecrübemiz;
Yaptıklarımız yapacaklarımızın teminatıdır.
Operasyonel bir yapıya sahibiz;;
Sizin için önemli olan bizim için de önemlidir. En fazla titiz olduğumuz konu üst düzeyde kaliteli hizmettir.
Kurumsal Yaklaşımımız;
Bizim için sizin işiniz en önemli ve acil yapılması gereken iştir. Müşteri memnuniyeti ve ihtiyaçlarının en doğru şekilde giderilmesini hedef alıyoruz.
Personel anlayışımız;
Üst düzey bilgi, beceri ve tecrübeye sahip güler yüzlü ve müşteriyi doğru ve akıcı anlayan bir ekibe sahibiz. İşimizi severek ve bilinçli bir şekilde yapıyoruz.
Teslimat Süremiz;
Bütün prosedürler profösyonel ekibimiz tarafından takip edilmektedir ve olabilecek en kısa sürede tapu tescil işlemleri gerçekleştirilmektedir.
Tüm bunların birleşiminde ise;
BLN kalite ve kurumsal kimlik farkını ortaya koyduğundan dolayı BİZİZ.